Výrobca: Dolmar
HT-49 Elektrické nožnice na živý plot
Cena s DPH:
85,00 € 89,00 €
Cena bez DPH: 70,83 €
Ušetríte: 4,00 €
Dostupnosť: Na objednávku
Produktový kód: HT-49
Objednávka neobsahuje položky.
Výrobca: Dolmar
Cena s DPH:
85,00 € 89,00 €
Cena bez DPH: 70,83 €
Ušetríte: 4,00 €
Dostupnosť: Na objednávku
Produktový kód: HT-49
| Príkon | 400 W |
| Napájanie | 230 V |
| Max. priemer konárov | 10 mm |
| Hmotnosť | 3,0 kg |
| Dĺžka lišty | 48 cm |
Prihláste sa na odoberanie noviniek a akciových ponúk
| Pon - Pia: | 6:30 - 17:00 |
| Sobota: | 7:00 - 12:00 |
| Nedeľa: | Zatvorené |
Objednávka neobsahuje položky.