Výrobca: Dolmar
PS-32C Benzínová motorová píla
Cena s DPH:
190,00 € 199,00 €
Cena bez DPH: 158,33 €
Ušetríte: 9,00 €
Dostupnosť: Na objednávku
Produktový kód: PS-32C
| Spolu s DPH | 45,36 € |
Výrobca: Dolmar
Cena s DPH:
190,00 € 199,00 €
Cena bez DPH: 158,33 €
Ušetríte: 9,00 €
Dostupnosť: Na objednávku
Produktový kód: PS-32C
| Model reťaze | 291 |
| Zdvih. objem | 32 cm3 |
| Výkon | 1,35 / 1,8 kW/PS |
| Nádrž - palivo | 0,4 l |
| Nádrž - reťaz. olej | 0,28 l |
| Dĺžka lišty | 35 cm |
| Hmotnosť | 4,1 kg |
| Delenie reťaze | 3,8" |
Prihláste sa na odoberanie noviniek a akciových ponúk
| Pon - Pia: | 6:30 - 17:00 |
| Sobota: | 7:00 - 12:00 |
| Nedeľa: | Zatvorené |
| Spolu s DPH | 45,36 € |