Výrobca: Dolmar
PS-7910PM-40 Benzínová motorová píla
Cena s DPH:
739,00 €
Cena bez DPH: 615,83 €
Dostupnosť: Na objednávku
Produktový kód: PS-7910PM-40
| Spolu s DPH | 0,92 € |
Výrobca: Dolmar
Cena s DPH:
739,00 €
Cena bez DPH: 615,83 €
Dostupnosť: Na objednávku
Produktový kód: PS-7910PM-40
| Model reťaze | 099 |
| Delenie reťaze | 3/8" |
| Hmotnosť | 6,6 kg |
| Palivová zmes (benzín bezolovnatý so špeciálnym olejom Dolmar pre dvojtaktné motory) v pomere | 1:50 |
| Dĺžka lišty | 40 cm |
| Palivová nádrž - objem | 0,75 l |
| Výkon | 4,3/5,9 kW/PS |
| Obsah | 78,5 cm3 |
| Olejová nádrž - objem | 0,42 l |
Prihláste sa na odoberanie noviniek a akciových ponúk
| Pon - Pia: | 6:30 - 17:00 |
| Sobota: | 7:00 - 12:00 |
| Nedeľa: | Zatvorené |
| Spolu s DPH | 0,92 € |