Výrobca: Makita
JS3201J NOŽNICE NA PLECH
Cena s DPH:
449,00 €
Cena bez DPH: 374,17 €
Dostupnosť: Na objednávku
Produktový kód: JS3201J
| Spolu s DPH | 1 201,80 € |
Výrobca: Makita
Cena s DPH:
449,00 €
Cena bez DPH: 374,17 €
Dostupnosť: Na objednávku
Produktový kód: JS3201J
| Príkon | 710 W |
| Počet úderov za minútu | 1.600 min-1 |
| Min. polomer rezania | 50 mm |
| Kapacita rezania pri 400 N/mm2 | 3,2 mm |
| Max. rezný výkon pri 600 N/mm2 | 2,5 mm |
| Kapacita rezania pri 800 N/mm2 | 1,5 mm |
| Strižný výkon pri 200 N/mm? | 4,0 mm |
| Hmotnosť | 3,4 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 213 x 90 x 239 mm |
| 821550-0 | MAKPAC Transportkoffer (Typ 2) |
| 792287-5 | Sada nožov |
| 762007-1 | Listové meradlo |
| 783202-0 | Inbusový kľúč 4 mm |
Prihláste sa na odoberanie noviniek a akciových ponúk
| Pon - Pia: | 6:30 - 17:00 |
| Sobota: | 7:00 - 12:00 |
| Nedeľa: | Zatvorené |
| Spolu s DPH | 1 201,80 € |