Výrobca: Dolmar
ES-2141TLC Elektrická motorová píla
Cena s DPH:
209,00 € 209,00 €
Cena bez DPH: 174,17 €
Ušetríte: 0,00 €
Dostupnosť: Na objednávku
Produktový kód: ES-2141TLC
Objednávka neobsahuje položky.
Výrobca: Dolmar
Cena s DPH:
209,00 € 209,00 €
Cena bez DPH: 174,17 €
Ušetríte: 0,00 €
Dostupnosť: Na objednávku
Produktový kód: ES-2141TLC
| Model reťaze | 492 |
| Príkon | 2000 W |
| Napájanie | 230 V |
| Dĺžka lišty | 40 cm |
| Hmotnosť | 5,6 kg |
| Delenie reťaze | 3/8" |
| Olejová nádrž na mazanie reťaze | 140 ml |
Prihláste sa na odoberanie noviniek a akciových ponúk
| Pon - Pia: | 6:30 - 17:00 |
| Sobota: | 7:00 - 12:00 |
| Nedeľa: | Zatvorené |
Objednávka neobsahuje položky.