Výrobca: Dolmar
AM-3738Z akumulátorová LITHIUM-ION kosačka
Cena s DPH:
6,00 €
Cena bez DPH: 5,00 €
Dostupnosť: Skladom
Produktový kód: AM-3738Z
Objednávka neobsahuje položky.
Výrobca: Dolmar
Cena s DPH:
6,00 €
Cena bez DPH: 5,00 €
Dostupnosť: Skladom
Produktový kód: AM-3738Z
| Nastavenie výšky kosenia | centrálne / 6 stupňov |
| Šasi | plast |
| Širka záberu | 38 cm |
| Akumulátorové napätie: | 2 x 18 V (3,0 Ah) |
| Minimálna výška kosenia | 25 mm |
| Maximálna výška kosenia | 75 mm |
| Pohon kolies | bez pohonu |
| Objem koša | 40 l |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Ideálna pre trávnatú plochu do | 200 m2 |
| Technológia kosenia | 3Cut |
| Príslušenstvo | bez akumulátora a nabíjačky |
Prihláste sa na odoberanie noviniek a akciových ponúk
| Pon - Pia: | 6:30 - 17:00 |
| Sobota: | 7:00 - 12:00 |
| Nedeľa: | Zatvorené |
Objednávka neobsahuje položky.