Výrobca: Dolmar
EP-132 Ponorné čerpadlo
Cena s DPH:
85,00 € 89,00 €
Cena bez DPH: 70,83 €
Ušetríte: 4,00 €
Dostupnosť: Na objednávku
Produktový kód: EP-132
Objednávka neobsahuje položky.
Výrobca: Dolmar
Cena s DPH:
85,00 € 89,00 €
Cena bez DPH: 70,83 €
Ušetríte: 4,00 €
Dostupnosť: Na objednávku
Produktový kód: EP-132
| Napájanie | 230 V |
| Príkon | 800 W |
| Voľnobežné otáčky | 2800 min -1 |
| Max. výtlak | 9 m |
| Max. čerpací výkon | 220 l / min. |
| Max. hĺbka ponoru | 5 m |
| Hmotnosť | 4,6 kg |
Prihláste sa na odoberanie noviniek a akciových ponúk
| Pon - Pia: | 6:30 - 17:00 |
| Sobota: | 7:00 - 12:00 |
| Nedeľa: | Zatvorené |
Objednávka neobsahuje položky.