Výrobca: Makita
HR4013C VŔTACIE KLADIVO
Cena s DPH:
779,00 €
Cena bez DPH: 649,17 €
Dostupnosť: Na objednávku
Produktový kód: HR4013C
Výrobca: Makita
Cena s DPH:
779,00 €
Cena bez DPH: 649,17 €
Dostupnosť: Na objednávku
Produktový kód: HR4013C
| Upínanie / veľkosť vrtáka | upínanie SDS-MAX |
| Príkon | 1.100 W |
| Voľnobežné otáčky | 250-500 min-1 |
| Počet úderov naprazdno | 1.450-2.900 min-1 |
| Sila jednotlivého príklepu | 8,3 J |
| Max. vŕtací výkon (vrták) | 40 mm |
| Max. vŕtací výkon (korunka) | 105 mm |
| Hmotnosť | 6,8 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 479x112x263 mm |
| 123138-5 | Bočná rukoväť |
| 196792-8 | Bočná rukoväť D |
| 331955-1 | Hĺbkový doraz |
| 194683-7 | Mazací tuk na nástroje |
| 443122-7 | Tkaninová utierka |
Prihláste sa na odoberanie noviniek a akciových ponúk
| Pon - Pia: | 6:30 - 17:00 |
| Sobota: | 7:00 - 12:00 |
| Nedeľa: | Zatvorené |
| Spolu s DPH | 68,40 € |