Výrobca: Makita
HS0600 OKRUŽNÁ PÍLA
Cena s DPH:
311,00 €
Cena bez DPH: 259,17 €
Dostupnosť: Na objednávku
Produktový kód: HS0600
Vysokovýkonný motor 2 000 W Jednoduchá obsluha Prídavná bočná rukoväť Jednoduchá výmena rezného nástroja
Objednávka neobsahuje položky.
Výrobca: Makita
Cena s DPH:
311,00 €
Cena bez DPH: 259,17 €
Dostupnosť: Na objednávku
Produktový kód: HS0600
Vysokovýkonný motor 2 000 W Jednoduchá obsluha Prídavná bočná rukoväť Jednoduchá výmena rezného nástroja
| Otvor pílového kotúča (?) | 15,88 / 25 / 25,4 / 30 mm |
| Pílový kotúč (?) | 260 / 270 mm |
| Max. rezný výkon pri 45° | 68 / 71 mm |
| Max. rezný výkon pri 90° | 97 / 101 mm |
| Voľnobežné otáčky | 4.300 min-1 |
| Príkon | 2000 W |
| Hmotnosť | 6,9 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 418 x 273 x 324 mm |
| 164367-1 | Paralelný doraz |
| 410047-0 | Držiak inbusového kľúča |
| B-12859 | Pílový kotúč 18z |
| 783204-6 | Inbusový kľúč |
Prihláste sa na odoberanie noviniek a akciových ponúk
| Pon - Pia: | 6:30 - 17:00 |
| Sobota: | 7:00 - 12:00 |
| Nedeľa: | Zatvorené |
Objednávka neobsahuje položky.