Výrobca: Makita
DF031DSAE AKUMULÁTOROVÝ SKRUTKOVAČ
Cena s DPH:
6,00 €
Cena bez DPH: 5,00 €
Dostupnosť: Na objednávku
Produktový kód: DF031DSAE
výkonný motor, vysoký krútiaci moment 18 stupňov uťahovacieho momentu LED pracovné svetlo
Objednávka neobsahuje položky.
Výrobca: Makita
Cena s DPH:
6,00 €
Cena bez DPH: 5,00 €
Dostupnosť: Na objednávku
Produktový kód: DF031DSAE
výkonný motor, vysoký krútiaci moment 18 stupňov uťahovacieho momentu LED pracovné svetlo
| Otáčky naprázdno 1. stupeň | 0 - 450 min-1 |
| Otáčky naprázdno 2. stupeň | 0 - 1.700 min-1 |
| Uťahovací moment (tvrdý/mäkký) spoj | 30 / 14 Nm |
| Max. vŕtací výkon (oceľ/drevo - priemer) | 10 / 14 mm |
| Upínanie / veľkosť vrtáka | Sechskant 1/4' |
| Akumulátor | CXT 10,8 V |
| Hmotnosť | 1,1 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 189 x 66 x 209 mm |
| 821661-1 | Prepravný kufor |
| 197394-3 | 2x Akku BL1020B (2,0 Ah) |
| 197355-3 | nabíjačka DC10SA |
| 456128-6 | Kryt akumulátora |
| 346909-5 | Háčik |
Prihláste sa na odoberanie noviniek a akciových ponúk
| Pon - Pia: | 6:30 - 17:00 |
| Sobota: | 7:00 - 12:00 |
| Nedeľa: | Zatvorené |
Objednávka neobsahuje položky.