Výrobca: Makita
DDF458Z AKUMULÁTOROVÝ VŔTACÍ SKRUTKOVAČ
Cena s DPH:
172,00 €
Cena bez DPH: 143,33 €
Dostupnosť: Skladom
Produktový kód: DDF458Z
Objednávka neobsahuje položky.
Výrobca: Makita
Cena s DPH:
172,00 €
Cena bez DPH: 143,33 €
Dostupnosť: Skladom
Produktový kód: DDF458Z
| Otáčky naprázdno 1. stupeň | 0 - 400 min-1 |
| Otáčky naprázdno 2. stupeň | 0 - 2.000 min-1 |
| Upínací rozsah skľučovadla | 1,5 - 13 mm |
| Max. vŕtací výkon - oceľ | 13 mm |
| Max. vŕtací výkon - drevo | 76 mm |
| Uťahovací moment (tvrdý/mäkký) spoj | 91 / 58 Nm |
| Akumulátor | 18 V |
| Hmotnosť | 2,3 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 225 x 79 x 259 mm |
| 766015-4 | Rýchloskľučovadlo |
| 346317-0 | Háčik |
| 251314-2 | Skrutka M4x12 |
| 784637-8 | Bit č. 2 |
Prihláste sa na odoberanie noviniek a akciových ponúk
| Pon - Pia: | 6:30 - 17:00 |
| Sobota: | 7:00 - 12:00 |
| Nedeľa: | Zatvorené |
Objednávka neobsahuje položky.