Výrobca: Makita
DHR171Z AKUMULÁTOROVÉ KLADIVO
Cena s DPH:
229,00 €
Cena bez DPH: 190,83 €
Dostupnosť: Na objednávku
Produktový kód: DHR171Z
Vŕtacie kladivo s upínaním SDS Plus Prachuvzdorný vypínač Dodávané bez akumulátorov a nabíjačky
Objednávka neobsahuje položky.
Výrobca: Makita
Cena s DPH:
229,00 €
Cena bez DPH: 190,83 €
Dostupnosť: Na objednávku
Produktový kód: DHR171Z
Vŕtacie kladivo s upínaním SDS Plus Prachuvzdorný vypínač Dodávané bez akumulátorov a nabíjačky
| Voľnobežné otáčky | 0 - 680 min-1 |
| Počet úderov naprazdno | 0 - 4.800 min-1 |
| Max. vŕtací výkon - oceľ|betón|drevo | 10 / 17 / 13 mm |
| Sila jednotlivého príklepu | 1,2 J |
| Akumulátor | 18 V |
| Hmotnosť | 2,1 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 273 x 86 x 194 mm |
| 158057-6 | Bočná rukoväť |
Prihláste sa na odoberanie noviniek a akciových ponúk
| Pon - Pia: | 6:30 - 17:00 |
| Sobota: | 7:00 - 12:00 |
| Nedeľa: | Zatvorené |
Objednávka neobsahuje položky.