Výrobca: Makita
DCL180Z AKUMULÁTOROVÝ VYSÁVAČ
Cena s DPH:
44,00 € 59,00 €
Cena bez DPH: 36,67 €
Ušetríte: 15,00 €
Dostupnosť: Na objednávku
Produktový kód: DCL180Z
| Spolu s DPH | 857,00 € |
Výrobca: Makita
Cena s DPH:
44,00 € 59,00 €
Cena bez DPH: 36,67 €
Ušetríte: 15,00 €
Dostupnosť: Na objednávku
Produktový kód: DCL180Z
| Max. prietok vzduchu | 78 m3/h |
| Nepretržité použitie/nabitie (nízke) | max. 20 min |
| Akumulátor | 18 V |
| Hmotnosť | 1,2 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 476/999 x 114 x 152 mm |
| 122859-6 | Podlahová hubica |
| 451243-1 | Úzka hubica |
| 451244-9 | Odsávacia hadica |
| 451245-7 | Držiak trysky |
| 443060-3 | Filtračný sáčok |
| 451208-3 | Predfilter |
Prihláste sa na odoberanie noviniek a akciových ponúk
| Pon - Pia: | 6:30 - 17:00 |
| Sobota: | 7:00 - 12:00 |
| Nedeľa: | Zatvorené |
| Spolu s DPH | 857,00 € |