Výrobca: Makita
DCG180Z AKUMULÁTOROVÁ PIŠTOĽ NA SILIKÓN
Cena s DPH:
179,00 € 219,00 €
Cena bez DPH: 149,17 €
Ušetríte: 40,00 €
Dostupnosť: Skladom
Produktový kód: DCG180Z
| Spolu s DPH | 219,62 € |
Výrobca: Makita
Cena s DPH:
179,00 € 219,00 €
Cena bez DPH: 149,17 €
Ušetríte: 40,00 €
Dostupnosť: Skladom
Produktový kód: DCG180Z
| Max. sila tlaku | 5.000 N |
| Počet otáčok (piest) | 0 - 28 mm/s |
| Akumulátor | 18 V |
| Hmotnosť | 2,2 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 411 x 108 x 281 mm |
| 196351-8 | Držiak/sada (300ml) |
Prihláste sa na odoberanie noviniek a akciových ponúk
| Pon - Pia: | 6:30 - 17:00 |
| Sobota: | 7:00 - 12:00 |
| Nedeľa: | Zatvorené |
| Spolu s DPH | 219,62 € |