Výrobca: Dolmar
EP-84 Ponorné čerpadlo
Cena s DPH:
39,00 € 49,00 €
Cena bez DPH: 32,50 €
Ušetríte: 10,00 €
Dostupnosť: Na objednávku
Produktový kód: EP-84
Objednávka neobsahuje položky.
Výrobca: Dolmar
Cena s DPH:
39,00 € 49,00 €
Cena bez DPH: 32,50 €
Ušetríte: 10,00 €
Dostupnosť: Na objednávku
Produktový kód: EP-84
| Napájanie | 230 V |
| Príkon | 300 W |
| Voľnobežné otáčky | 2800 min -1 |
| Max. výtlak | 7 m |
| Max. čerpací výkon | 140 l / min. |
| Max. hĺbka ponoru | 5 m |
| Max. veľkosť častíc | 5 mm |
| Hmotnosť | 3,3 kg |
Prihláste sa na odoberanie noviniek a akciových ponúk
| Pon - Pia: | 6:30 - 17:00 |
| Sobota: | 7:00 - 12:00 |
| Nedeľa: | Zatvorené |
Objednávka neobsahuje položky.