Výrobca: Dolmar
EM-330 Elektrická kosačka
Cena s DPH:
4,00 € 99,00 €
Cena bez DPH: 3,33 €
Ušetríte: 95,00 €
Dostupnosť: Skladom
Produktový kód: EM-330
Objednávka neobsahuje položky.
Výrobca: Dolmar
Cena s DPH:
4,00 € 99,00 €
Cena bez DPH: 3,33 €
Ušetríte: 95,00 €
Dostupnosť: Skladom
Produktový kód: EM-330
| Príkon | 1100 W |
| Širka záberu | 33 cm |
| Šasi | plast |
| Uloženie kolies | klzné ložisko |
| Nastavenie výšky kosenia | 20 - 55 mm |
| Pohon kolies | bez pohonu |
| Objem koša | 27 l |
| Hmotnosť | 13,1 kg |
| Ideálna pre trávnatú plochu do | 400 m2 |
| Technológia kosenia | 3Cut |
Prihláste sa na odoberanie noviniek a akciových ponúk
| Pon - Pia: | 6:30 - 17:00 |
| Sobota: | 7:00 - 12:00 |
| Nedeľa: | Zatvorené |
Objednávka neobsahuje položky.