Výrobca: Dolmar
EM331 Elektrická kosačka
Cena s DPH:
2,00 € 99,00 €
Cena bez DPH: 1,67 €
Ušetríte: 97,00 €
Dostupnosť: Na objednávku
Produktový kód: EM331
Objednávka neobsahuje položky.
Výrobca: Dolmar
Cena s DPH:
2,00 € 99,00 €
Cena bez DPH: 1,67 €
Ušetríte: 97,00 €
Dostupnosť: Na objednávku
Produktový kód: EM331
| Príkon | 1 200 W |
| Širka záberu | 33 cm |
| Šasi | plast |
| Uloženie kolies | klzné ložisko |
| Nastavenie výšky kosenia | 3 stupne, 20 - 55 mm |
| Pohon kolies | bez pohonu |
| Objem koša | 30 l |
| Hmotnosť | 10,2 kg |
| Ideálna pre trávnatú plochu do | 400 m2 |
| Technológia kosenia | 3Cut |
Prihláste sa na odoberanie noviniek a akciových ponúk
| Pon - Pia: | 6:30 - 17:00 |
| Sobota: | 7:00 - 12:00 |
| Nedeľa: | Zatvorené |
Objednávka neobsahuje položky.