Výrobca: Dolmar
EP-1680S Ponorné čerpadlo
Cena s DPH:
119,00 €
Cena bez DPH: 99,17 €
Dostupnosť: Na objednávku
Produktový kód: EP-1680S
Objednávka neobsahuje položky.
Výrobca: Dolmar
Cena s DPH:
119,00 €
Cena bez DPH: 99,17 €
Dostupnosť: Na objednávku
Produktový kód: EP-1680S
| Príkon | 1100 W |
| Napájanie | 230 V |
| Voľnobežné otáčky | 2800 min -1 |
| Max. výtlak | 9 m |
| Max. čerpací výkon | 250 l / min. |
| Max. hĺbka ponoru | 5 m |
| Hmotnosť | 5,9 kg |
Prihláste sa na odoberanie noviniek a akciových ponúk
| Pon - Pia: | 6:30 - 17:00 |
| Sobota: | 7:00 - 12:00 |
| Nedeľa: | Zatvorené |
Objednávka neobsahuje položky.