Výrobca: Makita
UC3541A REŤAZOVÁ PÍLA
Cena s DPH:
179,00 € 199,00 €
Cena bez DPH: 149,17 €
Ušetríte: 20,00 €
Dostupnosť: Skladom
Produktový kód: UC3541A
Výrobca: Makita
Cena s DPH:
179,00 € 199,00 €
Cena bez DPH: 149,17 €
Ušetríte: 20,00 €
Dostupnosť: Skladom
Produktový kód: UC3541A
| Príkon | 1.800 W |
| Dĺžka rezu | 35 cm |
| Rýchlosť reťaze | 14,5 m/s |
| Delenie pílovej reťaze | 3/8 |
| Drážka | 1,1 mm |
| Hmotnosť | 4,7 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 455 x 245 x 200 mm |
| 196741-5 | Pílová reťaz |
| 165246-6 | Lišta 350 mm |
| 419288-5 | Kryt lišty |
| 158024-1 | Háčik |
Prihláste sa na odoberanie noviniek a akciových ponúk
| Pon - Pia: | 6:30 - 17:00 |
| Sobota: | 7:00 - 12:00 |
| Nedeľa: | Zatvorené |
| Spolu s DPH | 5,00 € |