Výrobca: Makita
UT1400 MIEŠAČKA
Cena s DPH:
1,00 €
Cena bez DPH: 0,83 €
Dostupnosť: Skladom
Produktový kód: UT1400
Objednávka neobsahuje položky.
Výrobca: Makita
Cena s DPH:
1,00 €
Cena bez DPH: 0,83 €
Dostupnosť: Skladom
Produktový kód: UT1400
| Príkon | 1.300 W |
| Voľnobežné otáčky | 0 - 580 min-1 |
| Max. priemer miešadla | 140 mm |
| Upínanie / veľkosť vrtáka | M14 |
| Hmotnosť | 5,2 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | mm |
Prihláste sa na odoberanie noviniek a akciových ponúk
| Pon - Pia: | 6:30 - 17:00 |
| Sobota: | 7:00 - 12:00 |
| Nedeľa: | Zatvorené |
Objednávka neobsahuje položky.