Výrobca: Makita
UT1600 MIEŠAČKA
Cena s DPH:
449,00 €
Cena bez DPH: 374,17 €
Dostupnosť: Na objednávku
Produktový kód: UT1600
Objednávka neobsahuje položky.
Výrobca: Makita
Cena s DPH:
449,00 €
Cena bez DPH: 374,17 €
Dostupnosť: Na objednávku
Produktový kód: UT1600
| Príkon | 1.800 W |
| Otáčky naprázdno 1. stupeň | 0 - 250 min-1 |
| Otáčky naprázdno 2. stupeň | 0 - 580 min-1 |
| Max. priemer miešadla | 180 mm |
| Upínanie nástroja | M14 |
| Hmotnosť | 7,1 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | mm |
Prihláste sa na odoberanie noviniek a akciových ponúk
| Pon - Pia: | 6:30 - 17:00 |
| Sobota: | 7:00 - 12:00 |
| Nedeľa: | Zatvorené |
Objednávka neobsahuje položky.