Výrobca: Dolmar
EM410 Elektrická kosačka
Cena s DPH:
5,00 €
Cena bez DPH: 4,17 €
Dostupnosť: Skladom
Produktový kód: EM410
Objednávka neobsahuje položky.
Výrobca: Dolmar
Cena s DPH:
5,00 €
Cena bez DPH: 4,17 €
Dostupnosť: Skladom
Produktový kód: EM410
| Príkon | 1 600 W |
| Širka záberu | 41 cm |
| Šasi | plast |
| Uloženie kolies | guličkové ložisko |
| Nastavenie výšky kosenia | 7 stupňov, 20 - 75 mm |
| Pohon kolies | bez pohonu |
| Objem koša | 45 l |
| Hmotnosť | 14,5 kg |
| Ideálna pre trávnatú plochu do | 600 m2 |
| Technológia kosenia | 3Cut |
| Priemer kolies (pred./zad.) | 178/203 mm |
Prihláste sa na odoberanie noviniek a akciových ponúk
| Pon - Pia: | 6:30 - 17:00 |
| Sobota: | 7:00 - 12:00 |
| Nedeľa: | Zatvorené |
Objednávka neobsahuje položky.